This hotel deserves more than 5 stars! Every point is so amazing! So attentive and friendly employees - the CEO can be very proud You will never stay hungry in this hotel.. so much tasty food with high quality standards. Also our room and every area in this big hotel is so clean.Price Performance is very good - I will never choose another hotel in Bodrum. All my thumbs up.

!!!

Just had an amazing ten nights at this hotel,everything is absolutely perfect,fantastic food,extremely friendly and polite staff,never a problem getting a sunbed,drink or food,rooms are great,wi fi available everywhere and the whole complex is spotlessly clean,and a special mention to Olcay,Diana and Zulfiia who are the animation team they do a amazing job at keeping guests entertained.

Мы провели здесь медовый месяц!Отель очень качественный, красивый, персонал профессиональный, кухня отличная, напитки импортного производства. Всем рекомендуем этот отель!

Tek kelime süper bir otel

Bütün hizmetleri mükemeldi

mutfak ve kat Hizmetleri biraz yetersiz olsada sizi memnun etmek için ter döken personeli görünce eksiklikleri unutuyorsunuz ..

Otelde ilk günüm, yemekler Harika,oda kalitesi yüksek standart olmasa da tatmin edici,çalışanlar güler yüzlü ve ilgili...tavsiye ederim.

Otelin konumu, denizi ve alt kadro çalışanları çok iyiydi. Güzel bir deniz için otel tercih edilir ama iyi hizmet almak için sürekli bir yerleri arayıp, çok fazla uğraşmak gerekiyor. Guest’ten Duygu ve Mertcan, Snack Bar Uğur, Ozan, Stajyer Anıl, Pool Bar Mehmet, Animasyon Şefi Olcay ve animatör Duygu, Cafe tarafında Apo, Otel Fotoğrafçısı Deniz Bey, Otel Şöförü Serhat Bey... Taleplerimizi hemen çözdüler, koşa koşa hallettiler, ilgilendiler bizi gerçekten çok memnun ettiler.Bu isimlere tektek yeniden teşekkür ediyorum.Bu kadar güzel konumda olup bu kadar basit hatalar yapılmasını anlamam mümkü...

Otelin konumu, denizi ve alt kadro çalışanları çok iyiydi. Güzel bir deniz için otel tercih edilir ama iyi hizmet almak için sürekli bir yerleri arayıp, çok fazla uğraşmak gerekiyor. Guest’ten Duygu ve Mertcan, Snack Bar Uğur, Ozan, Stajyer Anıl, Pool Bar Mehmet, Animasyon Şefi Olcay ve animatör Duygu, Cafe tarafında Apo, Otel Fotoğrafçısı Deniz Bey, Otel Şöförü Serhat Bey... Taleplerimizi hemen çözdüler, koşa koşa hallettiler, ilgilendiler bizi gerçekten çok memnun ettiler.Bu isimlere tektek yeniden teşekkür ediyorum.Bu kadar güzel konumda olup bu kadar basit hatalar yapılmasını anlamam mümkün değil. Tuttuğumuz odanın manzarası çok güzeldi. Hatta otelin belki en iyi odalarındandı ancak yanlış bilgi verilerek bu odaya yönlendirildik. Rezervasyon yapılırken plajda pavilion olduğu söylendi hatta fiyat bile verildi ancak otelde pavilion yoktu. Balayı çiftleri için odaya gelen ikramlar için lobiyi tam 4 kez aradım. Şaka gibi!!! Plaja servis yoktu içecek bir şey almak için ben gidiyorum onlar sadece boşları topluyorlardı. Boşları toplayanda 1.5 saate gelirse iyi bir zamanlama!! Odaların temizlenmesi için 4-5 defa lobiyi arıyorum. Buda şaka gibi!!! Odaya bardak istiyorum gelmiyor. Temizlikte havlu unutuluyor, sabun değiştirilmiyor. Bunlar için bile defalarca arıyorum her tarafı. Housekeeping tam rezalet Türkçe ve İngilizce bilmiyorlar şunu yaparmısınız bile demek için ya el kol hareketleri ile ilkçağdaki gibi anlatmamız gerekiyor ya da şeflerine ulaşmamız gerekiyor. Buda şaka gibi!! Odadaki televizyon 2005ten kalma vs vs gibi ufak tefek ama aşırı mide bulandırıcı durumlar. Ayrıca müdürlerin müşterilerin bizlerin yanında alt çalışanlarına konuşma şekillerini bıraktım bakışları bile oldukça rahatsız edici. Müdürler aşırı samimiyetsiz. Bize en iyi hizmeti veren bu gençlere bizlerin önünde bu şekilde davranmalarının yanlış olduğunu birilerinin onlara söylemesi, öğretmesi gerekiyor. Azarlama ve aşağılayıcı bakışlarını toplantılarda atsınlar mümkünse müşterilerin önünde değil.

Show more

Yemekler dışında yerşey iyiydi. Alacarte rest ücretli, ancak belirli yiyecekler var, başka birşey isterseniz ücretli.