Score distribution

183
43
6
1
1

Types of travelers

5/5
read full review

Příjemný hotel pro rodiny s dětmi. Venkovní hřiště, dětská herna (byť většina hraček už má nejlepší léta za sebou, ale to se ve veřejné herně dá čekat), bazén, vířivka. Různé dětské věci vám ochotně zapůjčí (vanička, nočník), je možné využít i hotelovou pračku. Příjemný výběr k snidani, k večeři (až na výjimky) výběr ze tří jídel. S kvalitou jídla jsme neměli žádný problém. Na večerní posezení Plzeň, Bakalář, rozumná vinotéka, připravte se ale, že bar zavírá v 22:00 přesně (takže než se vám podaří uspat potomstvo a připravit se na další den, nemusíte ho ani stihnout). Ač zmiňuji nějaká (pro nás) negativa, hotel s klidným svědomím doporučím a velmi rádi se někdy vrátíme. Atmosféra všeobecně příjemná, ale bylo by slušné kupříkladu upozornit, že (v našem termínu) je prakticky u hotelu staveniště. Naštěstí jsme měli pokoj na opačnou stranu. S porcemi i kvalitou jídla jsme byli spokojeni. Výběr byl většinou dostatečný, vždy jsme si vybrali, včetně příjemných (a nepřehnaných) zákusků, dobrých polévek a salátů. Očekávejte spíše klasickou českou kuchyni (omáčky, řízky, "české" boloně, rizoto, žemlovka, etc.), ovšem nijak neošizenou. Navrhuji ale zrušit, nebo vhodně upravit "slavnostní" verze jídel (jeden den v týdnu). Spočívají prakticky v tom, že večeře je na bílém ubruse (namísto zeleného), a nelze si vybrat (na rozdíl od neslavnostních verzí), zatímco snídaňové stoly jsou na prkénkách místo talířů. Zrušit výběr večeří a nazvat to slavnostním mi nepřipadá šťastné, zvlášť je-li to zrovna UHO. :) Příjemný, prostorný, uklizený. Pod střechou trochu tepleji. Úklid v pořádku. Výměna ručníků jen některé dny je zvláštní, ne z pohledu že by bylo nutné měnit vše denně, ale spíše že když se vám dítko poblinká v nevhodný den, za výměnu ručníku zřejmě zaplatíte. Neočekávaně skvělé.Rozumně velký krytý bazén pro hrátky s dětmi při nepřízni počasí, vířivka pro čtyři, sauna, která jde skutečně vytopit na 90 stupňů. Velmi milé!

Category Scores

4.0/5
5.0/5
4.0/5
3.0/5
5.0/5
4.0/5
5.0/5
5/5
read full review

Byli jsme zde podruhé , pouze menší problémy s dvěmi večeřemi , jinak spokojenost. U sauny by měla být odpočinková místnost . Až na jednu večeři a jedno dlouhé čekání na večeři naprostá spokojenost.

Category Scores

5.0/5
4.0/5
5.0/5
5.0/5
5.0/5
5.0/5
5.0/5
4/5
read full review

Pokoje s okny nad vchodem do kuchyně z boku nic moc a to jen kvůli hluku(auta,diskuse,klimatizace). Vše ostatní ok

Category Scores

4.0/5
4.0/5
4.0/5
4.0/5
2.0/5
5.0/5
5.0/5
5/5
read full review

Hotel i jeho okolí a zázemí bylo moc pěkné. Welness menší, ale bohatě postačí na relax po pěších tůrách nebo cyklo výletech. Pokoj byl pěkný a za mě velké + (dostatek úložného prostoru na věci). Personál byl vstřícný a milý. Malé mínus pro obsluhu u večeře, která trochu nezvládala koordinaci. Celkem dlouho se čekalo než nám jako nově příchozím ke stolu donesli jídelní lístek a pití. Jinak bez problému. S celým pobytem jsme obecně byli moc spokojení. Do budoucna bych ještě navrhoval vyřešit prostor na ukládání kol. Garáž, kde se kola nechávala byla alespoň během našeho týdne kapacitně nedostačující, kola se musela hodně mačkat na sebe, což přivodí tu a tam nějaký šrám a u drahých kol tohle majitelé nevidí moc rádi. Jinak však doopravdy spokojenost.

Category Scores

5.0/5
4.0/5
4.0/5
4.0/5
4.0/5
3.0/5
4.0/5
4/5
read full review

Nice hotel, pleasant staff, good food that you can eat outside, playground with a trampoline… Good experience overall. We expected a bit more of the lunch packets (prepared sandwiches instead of just stuff for a DYI). Our room had virtually no Wi-Fi access (the nearest access points were likely too far).

Category Scores

5.0/5
4.0/5
5.0/5
5.0/5
4.0/5
5.0/5